Aktualności

Wzmocnienie zespołu inwestycyjnego MCI – stanowisko Partnera objął Dominik Czajewski

19.10.2018 Pobierz PDF

W październiku do zespołu inwestycyjnego MCI dołączyły dwie nowe osoby, związane wcześniej z Funduszem Waterland Private Equity Investments.

Dominik Czajewski spędził w biznesie ponad 20 lat, z czego połowę w obszarze finansów, inwestycji i M&A. Posiada także szerokie i różnorodne doświadczenie operacyjne zdobyte w największych spółkach notowanych na GPW w Warszawie. Przez ostatnie 6 lat był dyrektorem współzarządzającym warszawskim biurem Waterland Private Equity Investments.

Dominik Czajewski, który powołany został na stanowisko Partnera, posiada dyplom MBA z University of West London, ukończył także studia doktoranckie na wydziale ekonomii Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Nowy Partner będzie się skupiać na pracy i rozwoju funduszu MCI.EuroVentures, ze szczególnym uwzględnieniem obszarów: żywność, farmacja, zdrowie i uroda, turystyka, logistyka i BPO.

Do zespołu dołączył także Dominik Sypnicki, który obejmie funkcję Investment Manager. Dominik posiada 8 lat doświadczenia w obszarze inwestycji i M&A, które zdobywał pracując w Waterland Private Equity oraz na stanowisku Corporate Finance Analyst w Deutsche Bank w Londynie. Wcześniej, związany był także z  A.T. Kearney. Posiada tytuł Chartered Financial Analyst.

19.10.2018 Pobierz PDF