Human Capital

Dlaczego warto u nas pracować?

MCI Capital to grupa private equity, jedna z najdynamiczniejszych w naszym regionie Europy i jedyny taki fundusz notowany na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Specjalizuje się w procesach transformacji cyfrowej, inwestując w czyste modele internetowe (tzw. pure players), spółki przenoszące model biznesowy z tradycyjnej do cyfrowej gospodarki oraz spółki działające na rynku rozwoju infrastruktury internetowej.

Grupa MCI to przede wszystkim zespół ambitnych profesjonalistów, których celem jest wspieranie spółek w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, aby zapewnić im zrównoważony i dynamiczny rozwój.

Dołączając do MCI, będziesz pracować dla wiodącej grupy private equity w tej części Europy. Oferujemy stabilne zatrudnienie, pracę w bardzo dynamicznym Zespole oraz atrakcyjne warunki finansowe.
Oferujemy Ci możliwość rozwoju w Zespole Inwestycyjnym lub Zespole Operacji, w zależności od Twojego doświadczenia, posiadanych kwalifikacji, umiejętności oraz zainteresowań.

Zatrudnienie w Zespole Inwestycyjnym

Zespół Inwestycyjny MCI to ponad 20-letnie doświadczenie w budowaniu wartości spółek cyfrowych skoncentrowany na strategii buyout and expansion. Dołączając do Zespołu Inwestycji:

 • pomożemy zaplanować Ci optymalną ścieżkę kariery i zapewnimy Ci niezbędne wsparcie w osiągnięciu swoich celów,
 • oferujemy konkurencyjne warunki finansowe, w tym projektowe co-investment carry, które zapewnia udział w zyskach realizowanych na pojedynczych zyskownych inwestycjach,
 • oferujemy współpracę z doświadczonym zespołem inwestycyjnym posiadającym bogate doświadczenie sektorowe/branżowe,
 • zapewniamy dostęp do siatki naszych kontaktów, w tym parterów biznesowych oraz sieci alumni, a także platform informacyjnych i baz danych,
 • zapewniamy motywującą, otwartą i dynamiczną atmosferę pracy.

Jeśli czujesz, że posiadasz umiejętności, doświadczenie i kwalifikacje pasujące do Zespołu Inwestycyjnego MCI, prześlij nam swoje CV.

Wyślij CV

Zatrudnienie w Zespole Operacji

Grupa MCI to także obok specjalistów z zakresu inwestycji, Zespół Operacji służący wsparciu działalności inwestycyjnej grupy. W Zespole Operacji skupiamy się na takich obszarach działania jak: sprawozdawczość, kontroling, modelowanie finansowe, wsparcie prawne i administracyjne, pozyskiwanie finansowania, zarządzanie płynnością, zarządzanie ryzykiem, audyt wewnętrzny i compliance. Poprzez dołączenie do Zespole Operacji oferujemy m.in.:

 • płynne wdrożenie w struktury naszego Zespołu,
 • stabilne warunki zatrudnienia, w tym wynagrodzenie podstawowe oraz roczną premię uznaniową uzależnioną od wyników pracy,
 • dostęp do współpracujących z grupą zewnętrznych doradców oferujących wsparcie z zakresu działalności spółek wchodzących w skład Grupy MCI, a także funduszy inwestycyjnych,
 • dostęp do szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych,
 • możliwość uczestniczenia w projektach mających na celu pozyskanie finansowania dla Grupy MCI,
 • przyjazną, otwartą i dynamiczną atmosferę pracy.

Jeśli czujesz, że posiadasz umiejętności, doświadczenie i kwalifikacje pasujące do Zespołu Operacji MCI, prześlij nam swoje CV.

Wyślij CV

Kogo szukamy?

Obecnie nie prowadzimy żadnej rekrutacji.

Nie znalazłeś oferty dla Ciebie? Zostaw nam swoje CV

Prześlij nam Twoje CV i zostaw kontakt do siebie, a my skontaktujemy się z Tobą, gdy tylko pojawi się możliwość nawiązania współpracy w ramach roli odpowiadającej Twoim kwalifikacjom i potrzebom.

WYŚLIJ CV
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Aleksandra Kulas

Zastępca Dyrektora Finansowego