Aktualności

Travelplanet.pl wygrała prestiżowy ranking firmy audytorskiej Deloitte

04.11.2004 Pobierz PDF

Firma audytorska Deloitte opublikowała wyniki dorocznego rankingu FAST 50 klasyfikującego najszybciej rozwijające się firmy technologiczne w Europie Środkowej. W kategorii „Rising Star” (firm działających od 3-5 lat) pierwsze miejsce w Polsce , a drugie w naszej części Europy zajęło Internetowe Biuro Podróży Travelplanet.pl, osiągając wzrost przychodów o ponad 1000% w ostatnich 3 latach.

Travelplanet.pl jest jedynym podmiotem zajmującym się turystyką w internecie, który znalazł się na liście FAST 50. Jak mówi Jakub Mazur Dyrektor marketingu Travelplanet.pl jest to potwierdzeniem dobrej strategii rozwoju jaką przyjęła firma, a także zaufania klientów do świadczonych przez nią usług.

Firmy zakwalifikowane do rankingu Fast 50 wyłoniono przez ankietę regionalną przeprowadzoną przez lokalne biura Deloitte w Europie Środkowej. Ankieta uwzględnia roczne obroty, model biznesowy, a także działalność podstawową uczestników. Ankietowane firmy dodatkowo określają główne wyzwania, które staną przed nimi w najbliższej przyszłości.

Firmy są klasyfikowane w dwóch kategoriach FAST 50 oraz Rising Stars, w zależności od czasu ich funkcjonowania na rynku.

Spółki Deloitte w Polsce są jednymi z wiodących firm świadczących usługi w czterech obszarach: audytu, doradztwa podatkowego, gospodarczego i finansowego. W Polsce firma zatrudnia ponad 500 pracowników, w tym specjalistów polskich i zagranicznych. Deloitte cieszy się uznaniem jako pracodawca realizujący innowacyjne programy zarządzania zasobami ludzkimi, a jego misją jest pomaganie klientom i pracownikom osiągnąć sukces.

04.11.2004 Pobierz PDF