Aktualności

Wsparcie MCI dla Gett i Papaya Global

10.10.2023 Pobierz PDF

Grupa MCI Capital, będąca inwestorem finansowym założonych w Izraelu spółek: Gett (Ground Transportation Management) i Papaya Global (dostawca rozwiązań technologicznych HR) uważnie monitoruje rozwój sytuacji w tym kraju.

– Jesteśmy głęboko poruszeni nagłym atakiem na Izrael. Głęboko wierzymy, że konflikt ten szybko się zakończy, a kraj powróci do stabilnej sytuacji społecznej, politycznej i biznesowej. Łączymy się ze wszystkimi izraelskimi rodzinami w tym trudnym czasie – mówi Tomasz Czechowicz, partner zarządzający MCI Capital.

Gett to założona w Izraelu platforma B2B do zarządzania transportem naziemnym (GTM) oraz aplikacja do transportu osób B2C. Działa w Wielkiej Brytanii, Izraelu, Niemczech, Szwajcarii i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Papaya Global specjalizuje się w obsłudze kadrowo-płacowej dla międzynarodowych firm, a do jej klientów należą m.in.: Microsoft, Toyota czy Vimeo. Oferuje rozwiązania umożliwiające sprawne regulowanie zobowiązań pracowniczych i wdrażanie pracowników w ponad 160 krajach na całym świecie.

10.10.2023 Pobierz PDF