Połączenie MCI i PEM – informacje

Aktualności

Sylwester Janik – dołącza do Grupy MCI na pozycję Partnera Zrzeszonego

14.07.2008 Pobierz PDF

Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego (Wydział Ekonomii i Zarządzania) oraz programu MBA w Cass Business School w Londynie w zakresie Zarządzania Strategicznego Przedsiębiorstw Technologicznych oraz e-business. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w zakresie doradztwa w zarządzaniu, rozwoju działalności biznesowej, fuzji i przejęć oraz inwestycji typu Venture Capital /Private Equity.

Przed objęciem pozycji Partnera Zrzeszonego w obrębie Grupy MCI, pracował na stanowisku Dyrektora ds. Strategii i Rozwoju w ATM SA, polskiej spółce informatycznej notowanej na giełdzie, w której również zarządzał programem corporate venturing czyli wsparciem komercjalizacji innowacyjnych pomysłów biznesowych młodych spółek. Był również Wiceprezesem mPay – spółki portfelowej ATM, która uruchomiła pierwszy w Polsce system płatności mobilnych. Wcześniej pracował jako konsultant ds. strategii i zarządzania, menadżer projektu oraz dyrektor ds. rozwoju biznesu w takich firmach jak PricewaterhouseCoopers w Londynie czy Lockheed Martin w Polsce.

Jako Partner Zrzeszony MCI Management SA będzie współzarządzał funduszem MCI.TechVentures 1.0 oraz rozwijał nowe produkty skierowane do inwestorów korporacyjnych w ramach Grupy MCI.

14.07.2008 Pobierz PDF