Aktualności

Pigu.lt po raz czwarty nagrodzony w rankingu Technology Fast 50 by Deloitte!

16.10.2018 Pobierz PDF

Technology Fast 50 Central Europe to ranking najszybciej rozwijających się firm technologicznych w regionie Europy Środkowej. Przedsiębiorstwa same zgłaszają chęć udziału w klasyfikacji, a Deloitte weryfikuje podane przez nie dane finansowe.

W tym roku 8 przedsiębiorstw z Litwy znalazło się wśród najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej według profesjonalnej firmy konsultingowej Deloitte. Pigu.lt, jedna ze spółek zarządzanych przez fundusz MCI.TechVentures, uplasowała się na 4. miejscu w kategorii Wielkiej Piątki – kategorii wyróżniającej firmy, które osiągnęły ponadprzeciętny wzrost w przeciągu ostatnich czterech lat. Ten sukces Pigu.lt powtórzyło już czwarty rok z rzędu powiększając przychody o 148%.

Ciężko pracujemy, żeby być pierwszym wyborem klientów dokonujących zakupów online. Jako lider e-commerce, czujemy się zobowiązani do edukowania kupujących oraz dążymy do maksymalizacji ich satysfakcji z zakupów – mówi prezes Pigu.lt, Dainius Liulys. Musimy być zawsze o krok przed konkurencją, jeśli chcemy pogłębiać zaufanie naszych klientów oraz ustanawiać coraz wyższe standardy obsługi. Uważam, że kluczem do sukcesu jest dalsza edukacja klientów w obszarze zakupów online; efektywna logistyka; nieustające, przemyślane inwestycje w poprawę standardów jakości obsługi oraz zapewnienie, że wciąż oferujemy największy wybór dóbr na sprzedaż w całym regionie – dodaje.

Pigu.UAB to największa firma działająca w obszarze e-commerce w krajach nadbałtyckich. Zarządza trzema sklepami internetowymi: Pigu.lt na Litwie, 220.lv na Łotwie i Kaup24.ee w Estonii. Oferuje ponad 140 000 towarów w kategoriach: oprogramowanie komputerowe, odzież i obuwie, AGD i innych. Grupa jest zarządzana przez fundusz MCI od 2015 roku.

Więcej informacji: Deloitte.com

16.10.2018 Pobierz PDF