Digital DNA
Private Equity

O Grupie

Zespół doświadczonych specjalistów

Zobacz

Historia MCI

Zobacz

Najnowsze aktualności

Zobacz

Misja

Misją MCI jest dostarczanie swoim Inwestorom wysokich, stabilnych stóp zwrotu poprzez budowę wartości spółek oraz wsparcie najlepszych zespołów przedsiębiorców i menedżerów w realizacji ich celów biznesowych, korzystając z kapitału marki MCI, kompetencji profesjonalnego zespołu i najlepszych światowych praktyk.

Od 1999 roku wspiera przedsiębiorców i firmy w transformacji cyfrowej
i budowie globalnych championów

MCI Capital to jedna z najdynamiczniejszych grup Private Equity w naszym regionie Europy. Fundusz specjalizuje się w procesach transformacji cyfrowej, inwestując w czyste modele internetowe (tzw. pure players), spółki przenoszące model biznesowy z tradycyjnej do cyfrowej gospodarki oraz spółki działające na rynku rozwoju infrastruktury internetowej.

Inwestycje realizowane są w obszarze early stage, growth stage i expansion/buyout stage w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, a także w wybranych krajach Europy Zachodniej.

MCI Capital S.A. jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od lutego 2001 roku oraz jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych.