Aktualności

Norbert Biedrzycki w Zarządzie MCI Management

26.09.2012 Pobierz PDF

24 września br. Rada Nadzorcza MCI Management SA podjęła decyzję o powołaniu do Zarządu Spółki Norberta Biedrzyckiego, który od 1 listopada pełnić będzie funkcję Wiceprezesa Zarządu. Nowy Partner będzie odpowiadał za inwestycje funduszu MCI.EuroVentures oraz obejmie stery w ABC Data SA, będącej największym aktywem w portfelu inwestycyjnym giełdowej Grupy Private Equity.

„Bardzo się cieszę, że do naszego zespołu dołączył manager o unikatowym na polskim rynku doświadczeniu w sektorze nowych technologii. Wierzę, że międzynarodowa wiedza i umiejętności zarządzania spółkami z branży TMT Norberta Biedrzyckiego pozytywnie przełożą się na budowanie wartości naszych inwestycji, a tym samym przyczynią się do umocnienia pozycji MCI na europejskim rynku Private Equity” – powiedział Tomasz Czechowicz, Prezes Zarządu, Partner Zarządzający MCI Management SA.

Norbert Biedrzycki jest absolwentem Wydziału Informatyki i Matematyki Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada również dyplom MBA Thames Valley. Od 1994 r. Norbert Biedrzycki pracował w firmie Oracle Polska Sp. z o.o., gdzie był odpowiedzialny m.in. za zbudowanie działu aplikacji biznesowych i wprowadzanie produktów aplikacyjnych na rynek. Kierował również działem wdrożeń. W 2002 r. rozpoczął pracę w McKinsey and Company Polska Sp. z o.o. Jako Młodszy Partner w Business Technology Office realizował obsługę klientów z sektora telekomunikacyjnego oraz high-tech na rynku europejskim. W latach 2010 – 2012 pełnił funkcję Prezesa Zarządu w spółce Sygnity SA, gdzie m.in. zrestrukturyzował firmę i ustabilizował jej wyniki finansowe.

26.09.2012 Pobierz PDF