Aktualności

MCI Management SA zaprasza do wspólnej zabawy podczas MCI Maraton Mazury

31.05.2012 Pobierz PDF

MCI Management SA jest głównym partnerem Maratonu Mazurskiego. Impreza odbędzie się w dniach 23-25 czerwca br. w Gałkowie i będzie okazją do promowania aktywnego wypoczynku i zdrowego, rodzinnego spędzania czasu na łonie natury.

Głównymi punktami weekendowego MCI Maraton Mazury będą sobotnie biegi: Maraton Mazury 2012 oraz bieg na 10 km szlakiem Krutyni. Poza tym, w programie znajdą się m.in.: Pasta Party, wspólne oglądanie Euro, możliwość podziwiania Mazur z pokładu balonu zawieszonego nad Miasteczkiem Maratońskim, możliwość zwiedzania zaprzęgami konnymi najpiękniejszych zakątków Puszczy Piskiej z lunchem na leśnej polanie nad jeziorem i rodzinny bieg na 1 km „Całe Mazury Biegną”. Poza tym do dyspozycji Gości będą: Miasteczko Maratońskie, sklepy z ekskluzywnym sprzętem sportowym i miasteczko zabaw dla dzieci.

Trasa maratonu wiedzie w połowie wygodnymi drogami leśnymi i w połowie urokliwymi drogami asfaltowymi, biegnącymi przez Puszczę Piską. Jako jedyny region Europy Mazury znalazły się w gronie półfinalistów konkursu na Siedem Nowych Cudów Świata. Warto zobaczyć je podczas czynnego wypoczynku – biegnąc.

Wszyscy uczestnicy MCI Maratonu Mazury otrzymają koszulki, medale i prezenty od sponsorów. Dla najlepszych biegaczy przewidziano nagrody, a dla dzieci i najmłodszych uczestników – wspaniałe upominki. Rodzice biorący udział w maratonie, na czas biegu będą mogli pozostawić dzieci pod opieką doświadczonych opiekunów.

Start i meta Maratonu znajduje się w Gałkowie – 10 km od Rucianego-Nidy, 20 km od Mrągowa i 18 km od Mikołajek. To miejsce słynne za sprawą doskonałych restauracji, oberży i pełnych uroku pensjonatów. Organizatorzy zapraszaj na fantastyczny weekend pełen wielkich sportowych emocji i okazji do spędzenia niezapomnianych chwil w jednym z najpiękniejszych miejsc nie tylko w Polsce ale i całej Europie.

Więcej informacji i zapisy: http://maratonmazury.pl

31.05.2012 Pobierz PDF