Aktualności

16/08

Konferencja prasowa MCI Capital S.A. – 29 sierpnia, godzina 9.00

Szanowni Państwo, Konferencja prasowa dotycząca wyników MCI Capital S.A. za 1 półrocze 2017 roku, odbędzie się 29 sierpnia, o godzinie 9.00. W czasie wydarzenia zostaną omówione także wyniki dotyczące Private Equity Managers S.A., oraz podsumowanie najważniejszych wydarzeń w wybranych spółkach portfelowych. Transmisja z wydarzenia dostępna będzie na żywo online: http://infostrefa.tv/mci/
12/07

Krzysztof Stupnicki wiceprezesem MCI Capital S.A.

Decyzją Rady Nadzorczej MCI Capital S.A. Krzysztof Stupnicki obejmie stanowisko wiceprezesa zarządu i odpowiadać będzie za obszar finansowania Grupy MCI. Wojciech Marcińczyk przechodzi do zarządu MCI Capital TFI, gdzie będzie pełnił funkcję wiceprezesa zarządu.
11/07

W Grupie Private Equity Managers zarządzającej funduszami z Grupy MCI ogłoszone zostały trzy awanse wśród kadry managerskiej wyższego szczebla.

Spółka ogłosiła, że z początkiem lipca nastąpiły awanse wewnętrzne kluczowych pracowników. Ewa Ogryczak została mianowana Senior Partnerem, Krzysztof Konopiński Partnerem, a Łukasz Wierdak Partnerem Inwestycyjnym.
06/07

mfind z portfolio funduszu MCI ma nowego inwestora

Porównywarka ubezpieczeń mfind, która od 2015 r. jest w portfolio funduszu Internet Ventures z grupy MCI Capital, pozyskała nowego udziałowca w ramach kolejnej rundy finansowania. Część udziałów trafiło do Martis Consulting, posiadającego m.in. aktywa w branży technologicznej i doradczej oraz nieruchomości.
05/06

Grupa innowacyjnych spółek powołuje do życia fundację Digital Poland

Grupa innowacyjnych spółek powołuje do życia fundację Digital Poland. Wspólnie będą wspierać rozwój i ideę gospodarki cyfrowej w Polsce. Poszczególne projekty mają opierać się na współpracy członków i zainteresowanych instytucji.
05/06

Meandry biznesu – wywiad z Tomaszem Czechowiczem

Zapraszamy Państwa do obejrzenia wywiadu z Tomaszem Czechowiczem, w ramach serii Meandry biznesu. Wywiad prowadzony przez Pawła Cymcyka. https://www.youtube.com/watch?v=i0O9PIaBHNQ